Παρασκευή, 20 Ιουνίου 2014

ΑΚΡΙΤΙΔΕΙΑ 2014 - ΠΡΕΒΕΖΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΜΙΛΩΝ
 
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΡΙΤΙΔΕΙΑ 2014
1ος όμιλος                   Τρίκαλα, Πρέβεζα, Κύπρος, Κοζάνη
1η αγωνιστική
Ώρα
Γήπεδο
Ημερομηνία
 Τρίκαλα-Κύπρος
18:00
Πρέβεζας
Τετάρτη 25-06
Πρέβεζα -Κοζάνη
19:30
Πρέβεζας
Τετάρτη 25-06
2η αγωνιστική
Πρέβεζα - Κύπρος
18:00
Πρέβεζας
Πέμπτη 26-05
Τρίκαλα - Κοζάνη
19:30
Πρέβεζας
Πέμπτη 26-05
3η αγωνιστική
Κύπρος -Κοζάνη
18:00
Πρέβεζας
Παρασκευή 27-06
Τρίκαλα - Πρέβεζα
19:30
Πρέβεζας
Παρασκευή 27-06
2ος όμιλος                           Ιωάννινα, Πιερία, Αγρίνιο, Ξάνθη
1η αγωνιστική
Ώρα
Γήπεδο
Ημερομηνία
 Πιερία -Ξάνθη
18:00
Ζαλόγγου
Τετάρτη 25-06
Ιωάννινα - Αγρίνιο
19:30
Ζαλόγγου
Τετάρτη 25-06
2η αγωνιστική
Αγρίνιο -Ξάνθη
18:00
Ζαλόγγου
Πέμπτη 26-05
Ιωάννινα - Πιερία
19:30
Ζαλόγγου
Πέμπτη 26-05
3η αγωνιστική
Πιερία - Αγρίνιο
18:00
Ζαλόγγου
Παρασκευή 27-06
Ιωάννινα - Ξάνθη
19:30
Ζαλόγγου
Παρασκευή 27-06
3ος όμιλος                      Χαλκίδα, Κέρκυρα, Άρτα, Φλώρινα, Έβρος
1η αγωνιστική
Ώρα
Γήπεδο
Ημερομηνία
Άρτα - Κέρκυρα
18:00
Ωρωπού
Τετάρτη 25-06
Φλώρινα - Έβρος
19:30
Ωρωπού
Τετάρτη 25-06
2η αγωνιστική
Χαλκίδα - Άρτα
9:00
Ωρωπού
Πέμπτη 26-05
Κέρκυρα - Φλώρινα
9:00
Λούρου
Πέμπτη 26-05
3η αγωνιστική
Κέρκυρα - Έβρος
18:00
Ωρωπού
Πέμπτη 26-06
Χαλκίδα - Φλώρινα
19:30
Ωρωπού
Πέμπτη 26-06
4η αγωνιστική
Κέρκυρα - Χαλκίδα
9:00
Ωρωπού
Παρασκευή 27-06
Άρτα - Έβρος
9:00
Λούρου
Παρασκευή 27-06
5η αγωνιστική
 
 
 
Άρτα - Φλώρινα
18:00
Ωρωπού
Παρασκευή 27-06
Χαλκίδα – Έβρος
19:30
Ωρωπού
Παρασκευή 27-06
4ος όμιλος                     Θεσσαλονίκη, Λαμία, Καβάλα, Ημαθία, Λάρισα
1η αγωνιστική
Ώρα
Γήπεδο
Ημερομηνία
Θεσσαλονίκη - Λαμία
18:00
Μύτικα
Τετάρτη 25-06
Ημαθία - Λάρισα
19:30
Μύτικα
Τετάρτη 25-06
2η αγωνιστική
Θεσσαλονίκη –Καβάλα
9:00
Μύτικα
Πέμπτη 26-05
Λαμία -Ημαθία
9:00
Ζαλόγγου
Πέμπτη 26-05
3η αγωνιστική
Λαμία – Λάρισα
18:00
Μύτικα
Πέμπτη 26-06
Καβάλα - Ημαθία
19:30
Μύτικα
Πέμπτη 26-06
4η αγωνιστική
 Θεσσαλονίκη -Λάρισα
9:00
Μύτικα
Παρασκευή 27-06
Λαμία - Καβάλα
9:00
Ζαλόγγου
Παρασκευή 27-06
5η αγωνιστική
Καβάλα - Λάρισα
18:00
Μύτικα
Παρασκευή 27-06
Θεσσαλονίκη - Ημαθία
19:30
Μύτικα
Παρασκευή 27-06
Προημιτελικοί
1ος αγώνας
Ώρα
Γήπεδο
Ημερομηνία
1ος Α΄ ομίλου -2ος Δ΄ομίλου
9:30
Μύτικα
Σάββατο 28-06
2ος αγώνας
1ος Δ΄ομίλου – 2ος  Α΄ ομίλου
9:30
Ζαλόγγου
Σάββατο 28-06
3ος αγώνας
1ος Γ΄ ομίλου – 2ος Β ΄ομίλου
9:30
Λούρου
Σάββατο 28-06
4ος αγώνας
9:30
1ος Β΄ ομίλου -2ος Γ΄ομίλου
9:30
Ωρωπού
Σάββατο 28-06
Ημιτελικοί
 
1ος ημιτελικός
Ώρα
Γήπεδο
Ημερομηνία
Νικητής 1ου  - Νικητής 3ου
18:00
Πρέβεζας
Σάββατο  28-06
2ος αγώνας
Νικητής 2ου – Νικητής 4ου
18:00
Μύτικα
Σάββατο 28-06
 
Οι τελικοί αγώνες θα διεξαχθούν στο Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας  την Κυριακή 29 Ιουνίου 2014 .
Μικρός τελικός ώρα 9:00 πμ  και Μεγάλος τελικός ώρα 10:30 πμ