ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΟΜΙΛΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΡΙΤΙΔΕΙΑ 2014
1ος όμιλος Τρίκαλα, Πρέβεζα, Κύπρος, Κοζάνη
|
|||
1η αγωνιστική
|
Ώρα
|
Γήπεδο
|
Ημερομηνία
|
Τρίκαλα-Κύπρος
|
18:00
|
Πρέβεζας
|
Τετάρτη 25-06
|
Πρέβεζα -Κοζάνη
|
19:30
|
Πρέβεζας
|
Τετάρτη 25-06
|
2η αγωνιστική
|
|||
Πρέβεζα - Κύπρος
|
18:00
|
Πρέβεζας
|
Πέμπτη 26-05
|
Τρίκαλα - Κοζάνη
|
19:30
|
Πρέβεζας
|
Πέμπτη 26-05
|
3η αγωνιστική
|
|||
Κύπρος -Κοζάνη
|
18:00
|
Πρέβεζας
|
Παρασκευή 27-06
|
Τρίκαλα - Πρέβεζα
|
19:30
|
Πρέβεζας
|
Παρασκευή 27-06
|
2ος όμιλος Ιωάννινα, Πιερία, Αγρίνιο, Ξάνθη
|
|||
1η αγωνιστική
|
Ώρα
|
Γήπεδο
|
Ημερομηνία
|
Πιερία -Ξάνθη
|
18:00
|
Ζαλόγγου
|
Τετάρτη 25-06
|
Ιωάννινα - Αγρίνιο
|
19:30
|
Ζαλόγγου
|
Τετάρτη 25-06
|
2η αγωνιστική
|
|||
Αγρίνιο -Ξάνθη
|
18:00
|
Ζαλόγγου
|
Πέμπτη 26-05
|
Ιωάννινα - Πιερία
|
19:30
|
Ζαλόγγου
|
Πέμπτη 26-05
|
3η αγωνιστική
|
|||
Πιερία - Αγρίνιο
|
18:00
|
Ζαλόγγου
|
Παρασκευή 27-06
|
Ιωάννινα - Ξάνθη
|
19:30
|
Ζαλόγγου
|
Παρασκευή 27-06
|
3ος όμιλος Χαλκίδα, Κέρκυρα, Άρτα, Φλώρινα, Έβρος
|
|||
1η αγωνιστική
|
Ώρα
|
Γήπεδο
|
Ημερομηνία
|
Άρτα - Κέρκυρα
|
18:00
|
Ωρωπού
|
Τετάρτη 25-06
|
Φλώρινα - Έβρος
|
19:30
|
Ωρωπού
|
Τετάρτη 25-06
|
2η αγωνιστική
|
|||
Χαλκίδα - Άρτα
|
9:00
|
Ωρωπού
|
Πέμπτη 26-05
|
Κέρκυρα - Φλώρινα
|
9:00
|
Λούρου
|
Πέμπτη 26-05
|
3η αγωνιστική
|
|||
Κέρκυρα - Έβρος
|
18:00
|
Ωρωπού
|
Πέμπτη 26-06
|
Χαλκίδα - Φλώρινα
|
19:30
|
Ωρωπού
|
Πέμπτη 26-06
|
4η αγωνιστική
|
|||
Κέρκυρα - Χαλκίδα
|
9:00
|
Ωρωπού
|
Παρασκευή 27-06
|
Άρτα - Έβρος
|
9:00
|
Λούρου
|
Παρασκευή 27-06
|
5η αγωνιστική
|
|
|
|
Άρτα - Φλώρινα
|
18:00
|
Ωρωπού
|
Παρασκευή 27-06
|
Χαλκίδα – Έβρος
|
19:30
|
Ωρωπού
|
Παρασκευή 27-06
|
4ος όμιλος Θεσσαλονίκη, Λαμία, Καβάλα, Ημαθία, Λάρισα
|
|||
1η αγωνιστική
|
Ώρα
|
Γήπεδο
|
Ημερομηνία
|
Θεσσαλονίκη - Λαμία
|
18:00
|
Μύτικα
|
Τετάρτη 25-06
|
Ημαθία - Λάρισα
|
19:30
|
Μύτικα
|
Τετάρτη 25-06
|
2η αγωνιστική
|
|||
Θεσσαλονίκη –Καβάλα
|
9:00
|
Μύτικα
|
Πέμπτη 26-05
|
Λαμία -Ημαθία
|
9:00
|
Ζαλόγγου
|
Πέμπτη 26-05
|
3η αγωνιστική
|
|||
Λαμία – Λάρισα
|
18:00
|
Μύτικα
|
Πέμπτη 26-06
|
Καβάλα - Ημαθία
|
19:30
|
Μύτικα
|
Πέμπτη 26-06
|
4η αγωνιστική
|
|||
Θεσσαλονίκη -Λάρισα
|
9:00
|
Μύτικα
|
Παρασκευή 27-06
|
Λαμία - Καβάλα
|
9:00
|
Ζαλόγγου
|
Παρασκευή 27-06
|
5η αγωνιστική
|
|||
Καβάλα - Λάρισα
|
18:00
|
Μύτικα
|
Παρασκευή 27-06
|
Θεσσαλονίκη - Ημαθία
|
19:30
|
Μύτικα
|
Παρασκευή 27-06
|
Προημιτελικοί
1ος αγώνας
|
Ώρα
|
Γήπεδο
|
Ημερομηνία
|
1ος Α΄ ομίλου -2ος Δ΄ομίλου
|
9:30
|
Μύτικα
|
Σάββατο 28-06
|
2ος αγώνας
|
|||
1ος Δ΄ομίλου – 2ος Α΄ ομίλου
|
9:30
|
Ζαλόγγου
|
Σάββατο 28-06
|
3ος αγώνας
|
|||
1ος Γ΄ ομίλου – 2ος Β ΄ομίλου
|
9:30
|
Λούρου
|
Σάββατο 28-06
|
4ος αγώνας
|
9:30
|
||
1ος Β΄ ομίλου -2ος Γ΄ομίλου
|
9:30
|
Ωρωπού
|
Σάββατο 28-06
|
Ημιτελικοί
1ος ημιτελικός
|
Ώρα
|
Γήπεδο
|
Ημερομηνία
|
Νικητής 1ου - Νικητής 3ου
|
18:00
|
Πρέβεζας
|
Σάββατο 28-06
|
2ος αγώνας
|
|||
Νικητής 2ου – Νικητής 4ου
|
18:00
|
Μύτικα
|
Σάββατο 28-06
|
Οι τελικοί αγώνες θα διεξαχθούν στο
Δημοτικό Στάδιο Πρέβεζας την
Κυριακή 29 Ιουνίου 2014 .
Μικρός τελικός ώρα 9:00 πμ και
Μεγάλος τελικός ώρα 10:30 πμ